Scientology Media Productions

Scientologická televízna a rozhlasová stanica

Scientology Media Productions logo

V srdci Hollywoodu, len pár minút od najväčších nahrávacích štúdií Paramount Studios a ABC Television stoja brány nášho nového globálneho mediálneho centra: Scientology Media Productions (SMP).

Najväčší diseminačný projekt v histórii Scientológie je už pred koncom. Každý dosiahnutý cieľ pri budovaní 202,5 árov našich štúdií privádza Scientológiu bližšie k dosiahnutiu miliárd ľudí s našimi najlepšími správami.

Renovácie vonkajších priestorov sú dokončené už na desiatich budovách, ktoré tvoria Scientology Media Productions.

V júni sa začala ďalšia fáza projektu Scientology Media Productions: technická infraštruktúra. Začali sa inštalovať najmodernejšie zariadenia do každej oblasti Scientology Media Productions.

Toto všetko exponenciálne zvýši dosah Scientológie, pretože keď sa otvoria dvere Scientology Media Productions, pozvánka k slobode sa dostane doslova ku každému človeku na Zemi.

Štúdiá Scientology Media Productions.jpg

Štúdiá Scientology Media Productions

Scientology Media Productions je svetové mediálne centrum, ktoré predstavuje revolučný krok pre celú Scientológiu. Bude mať na starosti celú sféru komunikácie od tlače, cez rozhlasové a televízne vysielanie, internetový svet médiá. Štúdio rozkladajúce sa na 5 akroch v Hollywoode je vybavené dvoma zvukotesnými štúdiami a 150.000 štvorcových stôp výrobných zariadení.

Hypermoderné televízne štúdio

Hypermoderné televízne štúdio

Tu v Hollywoodskom najdlhšie fungujúcom štúdiu prebiehajú hlavné renovácie pozdĺž celého päť-akrového pozemku. Prislúchajúci celý mestský blok a viac než 10 budov, celé štúdio je exkluzívne budované pre širokú medzinárodnú disemináciu Dianetiky, Scientológie a našich IAS sponzorovaných kampaní prostredníctvom všetkých komunikačných médií.

Vysielacia budova Scientology Media Productions

Vysielacia budova Scientology Media Productions

V roku 2015 bude každý jeden prvok na mieste pripravený pre spustenie nášho najväčšieho pokroku v planetárnej diseminácii v histórii. Na ploche o rozlohe 150.000 štvorcových stôp je produkčná kapacita schopná priniesť našu správu do celého sveta.

Pohľad na SMP štúdiá

Pohľad na SMP štúdiá

Veľkolepá nová vstupná brána – priamo na legendárnom Sunset Boulevard – dáva najavo s patričnou dôstojnosťou, že Scientologické nové globálne mediálne centrum je tu.

Vstupná brána do Scientology Media Productions

Vstupná brána do Scientology Media Productions

Hlavná cesta skrz štúdiá bola prerobená do perfekcie a dokonca kamene chodníka bola vybrané, aby boli plne v súlade s historickým obrazom miesta. Boli pridané aj nové veci vrátane fontány blízko vstupnej brány a nový znak na budove oznamujúci našu prítomnosť vo svete mediálneho vysielania.

Cesta skrz štúdiá SMP

Cesta skrz štúdiá SMP

Všetky interiérové a exteriérové priestory boli zrenovované na novú úroveň – od hlavnej vstupnej brány a príjazdových ciesť až po vyhliadku a cestičky medzi budovami.

Exteriér štúdií

Exteriér štúdií

Svetová populácia má 7 miliard ľudí a každým dňom rastie o ďalších 250.000 ľudí. S 3000 spôsobmi ako dosiahnuť každého jedného človeka kedykoľvek je naša technologická moc na dosiaľ nepredstaviteľnej úrovni.

Scientology Media Productions je tou najlepšou odpoveďou na životne dôležitú otázku ako sa naozaj dostaneme do ďalšej dimenzie.

Keď sa tieto nové štúdiá definitívne otvoria, budeme schopní dosiahnuť doslova každého človeka na Zemi.

V interiéri

V interiéri SMP

Vysielacia budova bude obsahovať všetko vybavenie a priestory pre rádiovú, káblovú a satelitnú televíziu vráane 4 mixážnych miestností, 7 video-strihacích blokov, viac ako 9km optického kábla len v tejto 1 budove a celá armáda pre vizuálne efekty a celkovo 26.000 štvorcových metroch technických priestorov.

Budova je vybavená najnovšou výpočtovou a vysielacou technológiou poskytujúcou technickú produkciu na vytvorenie a vysielanie našej správy skrz zemeguľu.

Vo vnútri vysielacieho štúdia SMP

Vo vnútri vysielacieho štúdia SMP

Na 150.000 štvorcových stopách je produkčná kapacita schopná priniesť našu správu do celého sveta.

Vysielacie štúdio SMP

Vysielacie štúdio SMP

Pôvodne vzniklo 1912 ako súčasť Lubin Film Company, ktoré produkovalo nemé filmy. Tehlová stavba bola ukončená v roku 1920.

Editovacie štúdio SMP

Editovacie štúdio SMP

Všetky priestory a vybavenie Scientology Media Productions sú navrhnuté pre masovú komunikáciu. Správy Scientológie a IAS sponzorovaných kampaní budú komunikované skrz každú jednu mediálnu formu.

Hlavná mixážna miestnosť

Hlavná mixážna miestnosť

Taktiež bola zrenovovaná nová Audio budova – Sunset Štúdio. Tu sa bude nachádzať hlavná mixážna miestnosť rovnako ako zariadenia na zvukové efekty a finálnu mixáž pre všetky hlavné jazyky.

Audio miestnosť SMP

Audio miestnosť SMP

Priame satelitné spojenie umožní poslať oznamy, dokumenty alebo naše vlastné programy do akejkoľvek hlavnej siete na svete a priamo do hlavných káblových poskytovateľov TV v USA.

Riadiaca vysielacia miestnosť

Riadiaca vysielacia miestnosť

Vonkajšie priestory sú plne zrenovované vrátane všetkých detailov modernej architektúry.

Historické uličky v SMP

Historické uličky v SMP

5 akrové štúdio umiestnené na Sunset Boulevard tvorí 10 budov pokrávajúcich 150.000 štvorcových stôp. Reprezentuje budúcnosť planteránej diseminácie Scientológie.

Sunset Bulvár

Sunset Bulvár

Tento vysoko-umelecký komplex poskytne monosti vysielať každý jeden typ masovej komunikácie vrátane:

  • Centrálneho marketingu
  • Dianetické a Scientologické TV reklamy
  • Správy a talk-show
  • Dokumenty
  • Verejné oznamy

Všetko, čo svet potrebuje, aby sa dozvedel kto sme a čo robíme.

Scientology Media Productions

Scientology Media Productions

Vysielacie budovy budú poskytovať všetko vybavenie a priestory potrebné pre rádio i televízi vrátane:

  • 5 audio mixážnych miestností
  • 20 plno HD filmových a video-editačných štúdií
  • kompletné oddelenie pre vizuálne efekty
  • štúdio rádio vysielania

hlavná vysielacia miestnosť na exportovanie našich médií k všetkým hlavným káblovým poskytovateľom.

Nehovoriac o takmer 10km optického kábla skrz viac než 30.000 štvorcových stôp technických zariadení.

Vysielacia budova SMP

Vysielacia budova SMP

V priestoroch sa takisto nachádzajú 3 najprofesionálnejšie štúdiá, kde sa budú vyrábať Scientologické reklamy, verejné oznamy, dokumenty a tiež správy a televízne relácie.

1 zo štúdií Scientology Media Productions

1 zo štúdií Scientology Media Productions