ONLINE tréningové centrum

VolunteerMinister.org je nová scientologická stránka, na ktorej si každý môže urobiť bezplatný kurz zo série kurzov scientologických dobrovoľných duchovných.

V októbri 2010 bola spustená nová oficiálna internetová stránka Dobrovoľných duchovných (skrátene z anglického VM – Volunteer Ministers) – www.volunteerministers.org – a do dnešného dňa si už viac ako 5000 ľudí tieto online kurzy urobilo. Toto interaktívne Online Tréningové centrum Dobrovoľných duchovných je teraz dostupné a využívajú ho ľudia zo 186 krajín a teritórií – prakticky z každej krajiny na Zemi.

Odkedy bola v októbri 2010 v 15 jazykoch (zatiaľ nie v slovenčine ani češtine) spustená táto nová internetová stránka Dobrovoľných duchovných, počet lekcií prijatých vyškolenými supervízormi vzrástol 5X (päťnásobne)! Každý deň v priemere dostanú na kontrolu 140 vypracovaných lekcií.

Scientologické kurzy

Ľudia môžu zistiť ako pomôcť sebe alebo tým, ktorých miluje.

Môžu objaviť nové spôsoby riešenia svojich problémov.

Scientologickí dobrovoľní duchovní používajú širokú paletu nástrojov na vyriešenie problémov a ťažkostí života – od manželských konfliktov až po stres v práci a dokonca riešenie drogovej zavíslosti. Ľudia sa môžu naučiť riešiť tieto problémy tiež – prostredníctvom ZDARMA ONLINE KURZOV.